İlçenin Yeni Mahalle Elmalı Caddesinden; merhum Fatma ve Ahmet Altuğ’un kızı, Türkan, Ahmet ve Mehmet Karahan’ın anneleri, merhum Cafer Burunsuz’un eşi Süheyla Burunsuz vefat etmiştir.
Cenazesi bugün saat 11.00’de Çaycuma Devlet Hastanesinden Alınarak Yeni Mahalle Elmalı Caddesi’ndeki evinin önünde okunacak kur’an tilavetinden sonra öğlen vakti merkez Yeni Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verilecektir.
Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.
Belediyemiz merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diler.
İlan ve Reklam Vergisi 1. Taksit Son Ödeme Tarihi 31…
İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN NADİR ÇAKIR, KADİR ÇAKIR VE…
Kapalı Çarşı ihaleye çıkıyor Çaycuma Belediyesi tarafından pazaryerinin hemen bitişiğinde…