İLÇEMİZ PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN, SÜHEYLA ÇİTAK, HAYRİYE BAŞ, MERYEM YAMAN, SONGÜL YİĞİT, MALİ MÜŞAVİR İSMAİL YİĞİT VE İLÇEMİZ ÖĞRETMENLERİNDEN ERKAN YİĞİT’İN ANNELERİ, NURAY VE GÜLÇİN YİĞİT’İN KAYINVALİDELERİ, MERHUM MUSTAFA YİĞİT’İN EŞİ SULTAN YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA HASTANEDEN ALINARAK PEHLİVANLAR MERKEZ CAMİİNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇEMİZ PEHLİVANLAR MAHALLESİ’DEN, NURCAN VE GÜLCAN YILDIZ’IN BABALARI, MUHAMMED VE…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, muharrem ayı nedeniyle aşure dağıttı….
İLÇENİN VELİOĞLU MAHALLESİNDEN MERHUM AHMET ALİ VE EMİNE MALAKCI’NIN OĞLU,…
Sonuç Bildirgesi İki yıldır Covid 19 pandemisi nedeniyle yapılamayan Çaycumalılar…