Tanıtım Günleri için geri sayım başladı

Tanıtım Günleri için geri sayım başladı

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2022 - Salı | Görüntülenme Sayısı: 109 görüntüledi

Tanıtım Günleri için geri sayım başladı

ZONDEF tarafından, 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında, “Yine, yeni, yeniden” çağrısı ve “Enerjinin başkenti” mottosuyla, İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda yapılacak “2. Zonguldak Günleri”nde Çaycuma standı da açılacak.

Zonguldak’ın turizm ve ekonomik değerlerini tanıtıp kentte turizmin ve yatırım ekosisteminin gelişimini sağlamak, Zonguldaklılık kültürü ve bilincinin geliştirilerek hemşeri dayanışmasını artırmak amacıyla, 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak “2. Zonguldak Tanıtım Günleri”nde Çaycuma standı da kurulacak. Zonguldak Dernekleri Federasyonunun (ZONDEF) ev sahipliğinde düzenlenen tanıtım günlerinde, Belediyemiz tarafından “Çaycuma” standı da kurulacak. Stantta ilçenin doğal, tarihi zenginlikleri, kültür özellikleri tanıtılırken gerçekleşecek hemşeri buluşmalarıyla hasret de giderilecek.

TÜM HEMŞERİLERİMİ MALTEPE’DEKİ BULUŞMAYA DAVET EDİYORUM
Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, “İstanbul Maltepe Sahili’nde yapılacak büyük Zonguldak buluşması için artık gün sayıyoruz. Çaycuma Belediyesi olarak, ilçemizin tüm değerlerini kucaklayan bir stantla, etkinlik alanında yerimizi alacağız. Burada gelen değerli ziyaretçilerimize, ilçemizi, doğal, kültürel değerleriyle tanıtmaya çalışacağız. Perşembe günü 15.00’de resmi açılışı yapılacak Zonguldak Günleri’ne İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizle arada olup, hasret gidermek en büyük arzum. Tüm hemşerilerimizi Maltepe’ye davet ediyor, bu buluşmaya emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Dr. Mustafa EYRÜBOYUN’un Cenazesi

İlçenin Akçahatipler Köyü’nden; Merhume Şerife ve Merhum Recep EYRİBOYUN’un Oğulları,…

20.10.2021
Çarşamba
Detaylar

Zemin etüdüne başlandı

Çaycuma’da kent merkezinden hastaneye ulaşımı kolaylaştıracak olan kule asansörün zemin…

14.02.2017
Salı
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Ana Boru Arızası Nedeniyle; Pehlivanlar Mahallesinin; Kültür Caddesi, İrfan Caddesi,…

10.03.2023
Cuma
Detaylar

Emeklilerden tam not

Çaycuma Belediyesinin sön dönemlerde yaptığı tesisleri gezen emekliler, Belediye Başkanımız…

05.04.2022
Salı
Detaylar