Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, TEOG sınavında tüm soruları doğru yanıtlayan Sehlenur Afşar’a tablet hediye etti.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda tüm soruları doğru yanıtlayan Çaycuma İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Sehlenur Afşar ile Okul Müdürü İhsan Günay’ı makamında kabul etti. Sehlenur Afşar’a başarısından dolayı tablet hediye eden Kantarcı, tableti yılsonunda vermek üzere Okul Müdürü Günay’a teslim etti.
KANTARCI: GURUR DUYDUM
Kabulde konuşan Kantarcı, “Çaycuma’mızın adının böyle başarılarla anılması bizi çok mutlu ediyor. Sevgili evladımızın başarılarının devamını diliyorum. Kendisini, ailesini, okul yönetimini ve öğretmenlerini kutluyorum. Çocuklarımızın başarılarının artması için Belediye olarak üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası nedeniyle;…
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Çay Mahallesinin; Veliköyü Caddesi, Abdullah Kalaycı…
İlçenin Yakademirciler Köyü’nden; merhum Celal ve Habibe Demir’in oğulları, Fatma,…
Çaycuma Belediyesi 22-23-24-25 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar…