Teşekkürler Çaycuma

Teşekkürler Çaycuma

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2022 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 695 görüntüledi
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, 6. Çaycumalılar Buluşuyor etkinliklerine katkı sunan, kurum, kuruluş ve kişilere düzenlenen bir törenle “Teşekkür Belgesi” verdi.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı bu yıl altıncısı yapılan Çaycumalılar Buluşuyor etkinliklerine katkı sunan kurum, kuruluş ve kişilere “Teşekkür Belgesi” verdi. Belediye hizmet binasının 7. katındaki Perşembe salonunda yapılan törene kentteki kamu kurumu yöneticilerinin yanı sıra siyasi partilerin, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı. Mini bir piyano konseriyle başlayan tören, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın konuşması ile devam etti.
KANTARCI: “KENT DIŞINDAN HATTA YURTDIŞINDAN SIRF BU ETKİNLİK İÇİN GELEN DOSTLARIMIZ OLDU”
Belediye Başkanlığına geldiği günden bugüne, yapılan en kapsamlı ve en zevkli buluşma olduğunu söyleyen Başkan Kantarcı, “Burada bulunan, bulunmayan birçok dostumuzun büyük katkıları var. Belge vermeyi belki unuttuklarımız da olabilir, inşallah onlar bizi anlayışla karşılar çünkü emeği geçen çok arkadaşımız var. Kent dışından hatta yurtdışından sırf bu etkinlik için gelen dostlarımız oldu. Yenilerini de inşallah daha da kapsamlı, daha da güzel yaparız. Belgenin maddi olarak bir değeri olduğunu düşünmüyorum ama bu bir hatırlanma, bir değer verme olarak telaki edilmesi lazım. Demin de söylediğim gibi düşünemediklerimiz olursa onlar da kusura bakmasınlar.” dedi.
KANTARCI: “HERKESE BİNLERCE, MİLYONLARCA KEZ TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Çaycuma’nın çevredeki birçok yerleşimden farklı bir belde olma yolunda ilerlediğini söyleyen Kantarcı, “Bu sizlerin sayesinde oluyor. Burada kamu özel ayrımı, parti, düşünce ayrımı olmadan güzel, yaşanacak Çaycuma için hep beraber kalplerimiz atıyor. Herkes karınca kararınca buna destek veriyor. Belediyemiz personeli, birim amirleri ile birlikte bütün personel iş bölümü yaptı, görev aldı. Çaycuma bütün paydaşları ile birlikte burada hep beraberdi. Ben minnet ve şükran duygularımla, burada olan olamayan herkese binlerce, milyonlarca kez teşekkür ediyorum. İnşallah bir dahaki buluşmalarda da bu hazzı k büyüterek devam ettireceğiz” dedi.
YİĞİT: “BELGE GERÇEKTEN ÇOK ANLAMLI”
Belgesini alırken konuşan AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit “Bu belge gerçekten çok anlamlı. Böyle güzel etkinliklerin Çaycuma adına yapılması, Çaycuma’nın gelişmesi adına çok önemli. Öncelikle Çaycuma Belediyemize, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya teşekkür ederiz. Her ne kadar siyaseten pek çok noktada belediyemize yardımcı olsak da, kendilerinin başarıları takdire şayan. Çaycuma için gerçekten güzel bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Teşekkür ederiz.” dedi. Yiğit’in centilmence sözleri, Çaycuma dayanışmasının güzel bir örneği olarak salondan alkış aldı.
BAŞ: “ORTAK PAYDAMIZ ÇAYCUMA OLUNCA HEPİMİZ BİR ARAYA GELEBİLİYORUZ”
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ise belgesini alırken yaptığı konuşmada, “Çaycumalılar Buluşuyor etkinliğini hep birlikte coşkuyla beraber yaşamaya çalıştık. O günkü toplantıda sizlerle paylaşmıştım, kazanan Çaycuma’mız oldu, hepimiz olduk, bizler olduk. Çaycuma’da çalışmanın güzel bir tarafı var, bürokrat olarak, memur olarak çalışmanın, siyasetçi olarak bulunmanın, sivil toplum örgütü olarak çalışmanın güzel bir tarafı var. Çaycuma’da tüm paydaşlarımız, ortak paydamız Çaycuma söz konusu olduğunda, siyaseti, kendi aralarındaki kısır çekişmeleri, basit hesapları bir kenara bırakarak Çaycuma için bir araya gelebiliyoruz. Bu bence Çaycuma’nın en güzel değeri en büyük artısı bu diye düşünüyorum. Sayın başkanımız eğitim öğretimle ilgili olsun, okullarımızla ilgili olsun bizim herhangi bir talebimiz olduğunda, her şeyi bir kenara bırakarak bize destek olmuştur. Kendisine hem İlçe Milli Eğitim Müdürü, hem, şahsım adına teşekkür ediyorum. Onun için Çaycuma’da güzel işler yapıyoruz, Çaycuma’da kurum amirleri arasındaki diyalog da çok güzel gidiyor, çok güzel. Başta Sayın Başkanım olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. Tören toplu hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.
TEŞEKKÜR BELGESİ ALANLAR ŞÖYLE:
Ali Rıza Gökmen (İlçe Emniyet Müdürü), Samet Tonga (İlçe Jandarma Komutanı), Birol Yiğit
(Ak Parti İlçe Başkanı), Şeref Köktürk (CHP Çaycuma İlçe Başkanı), Sabahattin Durmuşoğlu (İYİ Parti İlçe Başkanı), Zekai Kamitoğlu (Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Barbaros Uçar (Çaycuma Şoför ve Otomobilciler Odası), Rıza Çapkın (Çaycuma Ziraat Odası Başkanı), Hayri Kandemir (Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı), Muhammet Çolak (Çaycuma Motorlu Taşıtlar ve Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı), Ela Mantarlı Kurt (Atatürkçü Düşnce Derneği Başkanı), Seçkin Ünsal, (TEMA Çaycuma Temsilcisi), Tuğrul Dereli (Çaycuma Kent Konseyi Başkanı), Ayla Kalaycı (Çaycuma Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı), Erkan Arslan (Çaycuma Gençlik Merkezi Müdürü), İsmail Baş (Çaycuma Milli Eğitim Müdürü), Gökhan İncircioğlu (Halk Eğitimi Merkezi Müdürü), Gökhan Demir (Ada Spor Merkezi Kurucusu) Zeynel Bakıcı (Eğitim-Sen Çaycuma Temsilcisi), Nilgün Çelik (Halkoyunları Eğitmeni), Ahmet Can Arslan (Bisiklet İl Temsilcisi), Figen Ramazanoğlu (Ressam – Küratör), Nurdan Candan (Anka Sanat), Orhan Yardımcı (Eski Çaycuma Belediye Başkanı), Ünal kurt
DEVA Partisi Çaycuma İlçe Başkanı), Murat Akça (Saadet Partisi İlçe Başkanı), Şenol Cin (Gelecek Partisi İlçe Başkanı), Hüseyin Üstünkol (Sofular Mahallesi Muhtarı), Hüseyin Verimbaş (Velioğlu Mahallesi Muhtarı), Recep Kabuk (Gemiciler Mahallesi Muhtarı), Barış İdris Yeşil (Pehlivanlar Mahallesi Muhtarı), Gökhan Nalcıol (Çay Mahallesi Muhtarı), Teoman Temelkuran (Yeni Mahalle Muhtarı), Hamza Başören (Çaycuma Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu Başkanı), Ayşen Köktürk
(Çaycuma Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu Başkanı), Berna Çimsalan Özyurt (Çaycuma Belediyesi Tiyatro Topluluğu Başkanı), Filiz Dolu (Müzisyen- Öğretmen), Özge Derin (Müzisyen- Öğretmen), Doğanay Sarıçelebi (Müzisyen- Öğretmen), Sevda Helvacı (Müzisyen- Öğretmen), Deniz Atmaca (Çaycuma Spor Kulübü Başkanı), Tuncay Uslu (Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı), Recep Karagöz, Sinan Yıldız (Ses Sistemcisi), Ecevit Albuz (İşletmeci), Sevcihan Barutçu Aygün (Moderatör), Deniz Saraç (İşadamı).
İlginizi Çekebilecek Yazılar

Tamam Çocuklar dev uçurtmayı boyayacak

Tamam Çocuklar dev uçurtmayı boyayacak Çaycuma Belediyesinin Cumhuriyetin 100. Yılı…

18.10.2023
Çarşamba
Detaylar

Çaycuma Belediye Başkanlığından

Ek-1 İndir

04.10.2019
Cuma
Detaylar

Hıdırellez Bayramınız Kutlu Olsun

06.05.2020
Çarşamba
Detaylar

Çaycuma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü…

BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR ÇAYCUMA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜPAZAR YERİ İNŞAATI-ÇELİK…

19.01.2016
Salı
Detaylar