Çaycuma Belediyesi sosyal faaliyetler kapsamında “Tüketici Hakları” konulu panel düzenlendi.
26 Aralık 2014 Cuma günü saat 19:00’da Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde Gülcan Gültepe’nin sunumuyla gerçekleştirilen paneli Tüketici Hakları Hakem Heyeti Başkanı Satılmış Çelik’in yönetti. Panele BEÜ Çaycuma MYO Öğretim Görevlisi Elif Mocan ile Zonguldak Barosu Avukatı Av. Eren Yardımcı konuşmacı olarak katıldı.
Panel sonunda Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, içişleri Bakanlığı Müfettişi Ali Gelebek ve Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir konuşmacılara teşekkür belgesi verdi.
İLÇENİN GÜDÜLLÜ KÖYÜ EYMÜR MAHALLESİNDEN; MERHUM HAKKI VE HALİME SARIKAYA’NIN…
İLÇEMİZ YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN, HALİL YILMAZ’IN KIZI, MEVLÜT VE ŞAHİN YILMAZ’IN…
Bu gece 04.17’de merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.4…