İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM YAŞARE VE YUSUF ARLAN’IN OĞULLARI, OGÜL ZOROĞLU VE OGÜN ARSLAN’IN BABALARI, ZİYA, BURHANETTİN, ORHAN, FİROL VE EROL ARSLAN’IN KARDEŞLERİ, MELDA, SEVDA, YETER, YAŞARE, CANAN, MURAT, İLNUR, AYŞEGÜL, YAVUZ VE BELEDİYE MECLİS ÜYEMİZ YUSUF ARSLAN’IN AMCALARI, ŞADİYE ARSLAN’IN EŞİ TURHAN ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA DR. SEZAİ ÖZTÜRK SOKAĞI’NDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ESKİ ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE; GEMİCİLER MAHALLESİ; KABUKLAR MEVKİİ VE YURTBAY…
Çaycuma Belediyesi mahallelerde yol genişletme ve parke döşeme çalışmalarını en…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında bir…