Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin Başkan KANTARCI’yı

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin Başkan KANTARCI’yı

Yayınlanma Tarihi: 17.06.2020 - Çarşamba | Görüntülenme Sayısı: 160 görüntüledi

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’yı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte makamında ziyaret eden Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, “Çaycuma Belediyesinin erişilebilirlik konusundaki çalışmaları Türkiye’ye örnek olacak nitelikte. Ben gittiğim her yerde Çaycuma’yı gururla anlatıyorum. Her yerde söylüyorum, bir kez daha tekrarlamakta da yarar görüyorum. Erişebilir bir kent yaratmak isteyenler Çaycuma’yı kendine örnek alsın” dedi

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin şube yöneticileri Meral Demirbaş, Şenol Yayla ve Şaziye Şen’le birlikte Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’yı makamında ziyaret etti. Hayırlı olmasını dilediği yeni hizmet binasını her yönüyle çok beğendiğini ifade eden Şirin, binada, engelli erişimi için her şeyin düşünülmüş olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Engellilere yönelik örnek çalışmaları nedeniyle Başkan Kantarcı’ya teşekkür eden Şirin, “Çabalarınızla Çaycuma tam bir engelli dostu kent oldu. Bunun diğer yerler örnek olmasını istiyorum” dedi. Makamdaki görüşmenin ardından Şirin ve yönetim kurulu üyelerini bizzat kendi kullandığı golf aracına bindiren Başkan Kantarcı, sosyal tesislere geçerek birlikte yemek yedi.

HER ŞEY ENGELLİLER DÜŞÜNÜLEREK YAPILMIŞ
Yaptığı ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, “Çalışmalarını hem bölgemiz hem de engelli camiası adına büyük bir gururla izlediğimiz Çaycuma Belediye Başkanı Sayın Bülent Kantarcı’yı uzun zamandır ziyaret etmek istiyorduk. Ancak Koronavirüs salgını nedeniyle ertelemek zorunda kaldık. Hem kendisiyle görüşüp hasret gidermek, hem de yeni hizmete açtığı belediye binası için ‘hayırlı olsun’ demek üzere Çaycuma’ya geldik. Görüp gezme fırsatı bulduğum yeni belediye binası çok güzel olmuş. Her şey engelliler düşünülerek yapılmış. Erişilebilirlik konusunda en küçük bir sorun yok. Bundan da büyük mutluluk duydum” dedi.

GİTTİĞİM HER YERDE ÇAYCUMA’YI GURURLA ANLATIYORUM
Engelliler camiası olarak, Çaycuma’nın, gönüllerinde ayrı bir yeri olduğunu söyleyen Şirin, “Çaycuma Belediyesinin erişilebilirlik konusundaki çalışmaları Türkiye’ye örnek olacak nitelikte. Ben gittiğim her yerde Çaycuma’yı gururla anlatıyorum. Her yerde söylüyorum, bir kez daha tekrarlamakta da yarar görüyorum. Erişebilir bir kent yaratmak isteyenler Çaycuma’yı kendine örnek alsınlar. Biz burada kendimize büyük saygı duyulduğunu hissediyor, bundan da büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni bina da muhteşem olmuş. Çaycuma’ya, hayırlı olmasını diliyorum. Hem bölgemize böyle bir eseri kazandırdığı, hem de camiamıza yönelik hassasiyeti nedeniyle Sayın Bülent Kantarcı’ya çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

CELAL AYDIN’IN CENAZESİ

İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, NECLA ÇELİK, NİLGÜN KALAYCI, BELGİN DENKER VE…

12.12.2022
Pazartesi
Detaylar

FİKRİYE ILGIN’IN CENAZESİ (01.12.2021)

İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİ ADAKÖY KÖYÜ’NDEN; MÜRVET UZALDI, PAKİZE ORUÇ, İLÇEMİZ…

01.12.2021
Çarşamba
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Ana Boru Arızası Nedeniyle; Yeni Mahallenin; Barbaros Caddesi, Elmalı Caddesi…

15.03.2023
Çarşamba
Detaylar

Belediyeden ön ödemeli sayaçta kampanya

Çaycuma Belediyesi, değiştirilmesi gereken 10 yıllık damga süresi ve ekonomik…

12.08.2014
Salı
Detaylar