Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine Çaycuma ve Belediye konulu seminer verildi. Öğretim Görevlisi Umut Üzmez eşliğinde otuz öğrencinin katıldığı seminer Belediye Meclis salonunda sine-vizyon eşliğinde gerçekleşti. Fen İşleri Müdürü Olcay Aydın, Yazı işleri Müdürü Özlem Kaydır, İmar ve Şehircilik Müdürü Sevgi Gülver, Sosyal Hizmetler sorumlusu Deniz Yılmaz ve Meclis Üyesi Bahri Malakçı Çaycuma Belediyesi hakkında öğrencilere bilgi verdi. Ardından öğrencilere Belediye birimleri gezdirilerek çalışmalar anlatıldı.
Çaycuma Belediyesi verdiği hizmetleri TSE belgeli hale getirdi. TSE ile…
İLÇEMİZ AKYAMAÇ KÖYÜ SAKİNLERİNDEN, CEVAT, CEVDET, İLHAN, DİLBER VE SERDAR…
Çaycuma Belediyesi karla mücadelede başarılı oldu. Çaycuma’da yoğun kar…
İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, MEDİHA, YILDIZ, MELAHAT, BAHATTİN, NİHAT VE CEVAT…