Çaycuma Belediyesi Velioğlu Mahallesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara panel verdi. Doktor Namık Demiralay ve Psikolog Deniz Yılmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı panelde “Sınav döneminde annelik” ve “Kadının toplumdaki yeri” konuları işlendi. Konuşmacıların ardından panelistler katılımcıların sorularını yanıtladı. Velioğlu Mahallesi Merkez Camii altında düzenlenen etkinlik öncesi ve sonrası Çaycuma Belediye Bandosu’nun konseri ilgiyle dinlendi.
Çocuk şarkıları seslendiren Grup Şubadap, Çaycuma Cumhuriyet Meydanı’nda verdiği konserde…
Bilindiği gibi Çaycuma Belediyesi Meclisi, 03.07.2019 tarih ve 67 sayılı…
Çaycuma’da iki belde belediyesi ile 9 sivil toplum örgütü başkanı,…