Çaycuma Belediyesi, Velioğlu Mahallesi’ndeki beş hanenin kanalizasyon bağlantısını tamamlayarak hizmete sundu. Çalışmada, 200 milimetre çapında, 238 metre koruge boru kullanıldı. Böylece Velioğlu Mahallesi’ne 2015 yılı içerisinde kanalizasyon için döşenen borularım toplam uzunluğu 938 metreye ulaştı. Çalışmalardan memnuniyetini ifade eden mahalle sakinleri Çaycuma Belediyesi’ne teşekkür etti.
İLÇENİN YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN; İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN BERBER MUSTAFA VE BEHİCAN AYDIN’IN…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı katıldığı bir televizyon programında belediye şirketi…
İLÇENİN AKYAMAÇ KÖYÜ’NDEN, MERHUM HAŞİM ALOĞLU’NUN OĞLU, AYSUN, AYTEN, NERMİN,…
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Pehlivanlar Mahallesi’nin; Kültür Caddesi, İrfan Caddesi,…