BELEDİYEMİZ MAHALLE VE MÜCAVİR ALAN SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ BİNA, ARSA, ARAZİ VERGİLERİ İLE İŞYERLERİNİN ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİNİN İKİNCİ TAKSİTİNİ ÖDEME SÜRESİ 30 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ SONA ERECEĞİNDEN, VATANDAŞLARIMIZIN CEZALI DURUMA DÜŞMEMELERİ İÇİN, VERGİLERİNİ BELEDİYEMİZ VEZNELERİNE VEYA İNTERNET ÜZERİNDEN E BELEDİYE HİZMETİMİZ YOLUYLA YATIRMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.
Saltukova İlkokulu tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan kampanyada toplanan…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Çaycumalı işadamı Şenan Kerçin’in temin…
Çaycuma’nın en prestijli projelerinden biri olan ahşap caminin karkas montajı…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, şubat ayı olağan meclis toplantısında,…