Yaşadığımız güçlükleri aşmak için dualar edeceğiz

Yaşadığımız güçlükleri aşmak için dualar edeceğiz

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2023 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 66 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Ragaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kantarcı mesajında, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girmenin coşkusunu da yaşadığımız bugünlerde kutlayacağımız Regaip Kandili’nde, ellerimizi semaya açıp ülkemizin yaşadığı güçlükleri aşması için dualar edeceğiz.” dedi.

Çaycuma Belediye Başkanı Kantarcı, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kantarcı mesajında “Üç ayların başlangıcını müjdeleyen Recep ayına girmiş bulunmaktayız. İslam âleminin Regaip Kandili olarak kutladığı bu mübarek gün faziletlerle doludur. Gönül dünyamızın diğer günlerden çok daha fazla huzur bulup zenginleşeceği bu gecede dualarımız daha çok kabul olur, Allah’ın lütfu ve keremi üzerimizde olur. Yüce Allah, bu gecede kendisine el açıp, tövbe eden, bağışlanmayı dileyen kullarına rahmetiyle muamele eder” dedi.

DAYANIŞMA VE KARDEŞLİĞE HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYAÇ DUYUYORUZ

Ülke zor bir süreçten geçerken mübarek üç aylara girdiklerini söyleyen Kantarcı, mesajını, “Mübarek üç aylara her birimizin büyük zorluklar yaşadığı, dayanışma ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulduğu bir zamanda giriyoruz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girmenin coşkusunu da yaşadığımız bugünlerde kutlayacağımız Regaip Kandili’nde, ellerimizi semaya açıp ülkemizin yaşadığı güçlükleri aşması için dualar edeceğiz. Dünyanın barış ve huzura ermesi için yakarıp İslam âleminin esenliği için niyazda bulunacağız. Dualarımızın kabul olmasını diliyor, başta aziz hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam âleminin kandilini kutluyorum.” diyerek tamamladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

HAMİDE KORKMAZ’IN CENAZESİ

İLÇEMİZ KAYIKÇILAR MAHALLESİ’NDEN, İBRAHİM KORKMAZ’IN KIZI, SONGÜL GÜLŞEN VE MEHMET…

31.01.2024
Çarşamba
Detaylar

Gazetecilere bisiklet

Çaycuma Belediyesi ilçede çeşitli gazete ve ajanslarda görev yapan 10…

13.04.2017
Perşembe
Detaylar

Belediye-İş Sendikası’ndan Başkan Kantarcı’ya Teşekkür

Belediye-İş Sendikası, Çaycuma Belediye’sinde kadrolu işçilerin ikramiyelerinin tam olarak ödenmesinden…

19.07.2014
Cumartesi
Detaylar

Kolokyum programı belli oldu

Çaycuma Belediyesinin düzenlediği Çaycuma Bilim Merkezi Mimari Proje Yarışması ödül…

11.08.2016
Perşembe
Detaylar