İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, SEMİHA VE İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN TERZİ SELAHATTİN AKYÜZ’ÜN DAMADI, BİRGÜL VE NİHAT AKYÜZ’ÜN ENİŞTESİ, SENA VE ESRA BALAT’IN BABALARI, MERHUME BİRSEL BALAT’IN EŞİ YAŞAR BALAT VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE ATATÜRK BULVARI’NDAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ AYVAZLAR KÖYÜ YENİ MAHALLE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’nın ilk imzacıları arasında yer aldığı, Kadıköy…
Çaycuma Belediyesinin İstasyon Mahallesinde sürdürdüğü altyapı düzenleme çalışmalarında Tan Sokak’a,…
İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MEHMET VE FAHRİYE KABUK’UN KIZLARI, SENİHA…