PERŞEMBE BELDESİ MERKEZ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MUZAFFER DURDU’NUN OĞLU, ONUR, ŞENNUR VE ANIL DURDU’NUN BABALARI, PERŞEMBE ESNAFLARINDAN ŞENOL DURDU’NUN AĞABEYİ PERŞEMBE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ YAŞAR(VELİ) DURDU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE MERKEZ MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ PERŞEMBE MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN HACIKADI AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Abone Su Hattındaki Arıza Nedeniyle;…
Bugün saat 14:00’da Çaycuma Şehir Stadında, Çaycuma Spor ve Ereğli…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda,…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Abone Su Arızası Nedeniyle; İstasyon…