İLÇEMİZ KARAMUSA MAHALLESİ’NDEN, MERHUM RECEP VE HAYRİYE AKDOĞAN’IN KIZLARI, SERPİL KIZILAY, YAŞABEY VE BAŞAR ATLI’NIN ANNELERİ, İSMET KIZILAY, CEMİLE VE HÜLYA ATLI’NIN KAYINVALİDELERİ, GÜLŞAH SEÇKİN, KISMET, EMRAH, CENKER, ESRA VE CEM ATLI’NIN BABAANNELERİ, MERHUM MEHMET ATLI’NIN EŞİ YAŞARE ATLI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.30’DA KARAMUSA MAHALLESİ NADIR SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ ALİ KÖYÜ’NDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ALİ KÖYÜ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İ L A N ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN İlçenin…
Başkan Kantarcı, “Söz verdiğimiz gibi musluk suyu hem sağlıklı, hem…
Abone Su Arızası Nedeniyle; Çay Mahallesinin; Veliköyü Mevkii Balat Caddesinin…
3,5 milyon takipçisi bulunan sosyal medya fenomenlerinin yaptığı Batı Karadeniz…