Yeni anons sistemi de devrede

Yeni anons sistemi de devrede

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2018 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 317 görüntüledi

Çaycuma Belediyesi kendini teknolojik olarak yenilemeye devam ediyor. Daha etkin hizmet için yenilikçi çözümleri bir bir hayata geçiren Belediye şimdi de kablosuz anons sistemini devreye soktu

Hizmet kalitesini ve hızını artırarak daha etkin bir belediye yaratmak için yenilikçi çözümler arayan Çaycuma Belediyesi, bu doğrultuda anons sistemini de yeniledi. İlçede daha güvenli, daha hızlı, daha kaliteli ve daha doğru haberleşmeyi sağlamak için yapılan çalışmalar kapsamında kurulumuna başlanan kablosuz anons sistemi devreye gidi. Kurulan kablosuz sistemle, yapılan anonsların, cadde ve sokaklara yerleştirilen kablosuz alıcı cihazlarıyla kaliteli bir şekilde aktarılması mümkün hale geldi. Sistemle aynı anda tüm noktalara temiz ve kaliteli ses yayını yapılması sağlanırken, her mahalle ve sokağa ayrı ayrı yayın yapma özelliğiyle gürültü kirliliği de önlenecek.

ANONSLAR, BÜTÜN CADDE VE SOKAKLARDA EN YÜKSEK KALİTE VE NETLİKTE DUYULACAK

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Hizmet kalitemizi daha yükseklere taşımak için yenilikçi çözümleri bir bir hayata geçiriyoruz. İlçe içinde çeşitli duyuruların etkin bir şekilde duyurulabilmesi için anons sistemi çok önemli bir işlev görüyor. Bu hizmeti daha kaliteli hale getirmek için teknolojik düzeyi yüksek yeni bir sistem kurduk. Kablosuz ses alıcı ve vericileriyle anonslarımız artık en yüksek kalite ve netlikte bütün cadde ve sokaklarda aynı anda duyulacak. Arızalarına çok daha hızlı müdahale edip, kendi olanaklarımızla çözebileceğimiz sistemin özellikleri nedeniyle tek bir mahalle, hatta sokağa yayın yapabileceğiz. Örneğin bir yerde su kesintisi olacaksa, bunu yalnızca etkilenen yerler duyacak. Böylece gürültü kirliliğinin önüne geçmiş olacağız. Sistemin kapasitesi oldukça yüksek. İstendiği takdirde Çaycuma’nın tüm köylerine de hizmet verebileceğiz. Deneme yayınlarımız gayet olumlu sonuçlandı ve sistem devreye alındı. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, tüm halkımıza hayırlı olsun diyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Haber alma hakkı kutsaldır

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle…

10.01.2022
Pazartesi
Detaylar

BAŞKAN KANTARCI’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Kantarcı: “Sevgili öğretmenlerimizin gününü kutluyor, yaşamını yitirmiş tüm eğitim emekçilerinin…

24.11.2015
Salı
Detaylar

SITKI KARATAŞ’IN CENAZESİ

İLÇEMİZ MÜFTÜSÜ RIDVAN KARATAŞ’IN BABASI, SITKI KARATAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ…

18.12.2021
Cumartesi
Detaylar

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlandı

Belediyemizin Zübeyde Hanım Çok Dilli Anaokulu öğrencilerinin 24 Kasım Öğretmenler…

25.11.2022
Cuma
Detaylar