Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından pazar yerinde tartı ve etiket kontrolü yapıldı.
Vatandaşlar aldıkları ürünü zabıta ekiplerinin kontrolünde pazar yerinde kurulan tartıda da tattırdı. Kontrollerde Zabıta ekipleri herhangi bir olumsuzluk tespit etmedi. Ayrıca Zabıta ekipleri pazarcı esnafının etiketlerini de kontrol etti. Etiket kontrolünde de olumsuzluğa rastlanmadı. Konuyla ilgili açıklama yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Bu tür denetimlerimiz devam edecektir. Titiz ve duyarlı Pazarcı esnafımıza teşekkür ederim” dedi.
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından kurumlara gerçekleştirilen ziyaret çerçevesinde Strateji…
Çaycuma’da iki belde belediyesi ile 9 sivil toplum örgütü başkanı,…
İLÇEMİZ KARAMUSA MAHALLESİ AYDINLAR MEVKİİNDEN, BEYHAN, SEZGİN VE SERKAN AKÇAY’IN…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladığı mesajda,…