BEYCUMA BELDESİ, MURATLI MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, BEYCUMA ESNAFLARINDAN ÖNCEKİ DÖNEM ZONGULDAK İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ MERHUM ZEKİ KARAOĞLU’NUN KARDEŞİ ÖNCEKİ DÖNEM BEYCUMA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ZEKERİYA KARAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZI VAKTİ BEYCUMA MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN MURATLI MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN AHATLI KÖYÜ MERKEZ MAHALLESİ’NDEN, GÜLŞEN, SATİYE, SAADET, GÜLSEREN, İLHAN…
BEÜ Devlet Konservatuarı öğretim görevlileri, Onur Çuhacı ve Ceren Göğüş…
İLÇENİN SOFULAR MAHALLESİNDEN; MERHUM NAZİF VE MERHUME FERİDE KURTMAN’IN OĞLU, CEMİLE,…