İLÇEMİZ KARALAR MAHALLESİ’NDEN, GÜLİZAR YİĞİT, NEFİSE BÜYÜKYONCA, HAVVA VE ALİM USLU’NUN ANNELERİ, MERHUM CEMAL USLU’NUN EŞİ ZEKİYE USLU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 15.45’DE KARALAR MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ AİLE MEZARLIĞINDA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar’ın patentli markası olan Mega Hafıza’nın…
BEYCUMA BELDESİ KALEOĞLU KÖYÜ’NDEN, FİKRİYE VE MERHUM KEMAL TATOĞLU’NUN OĞULLARI,…