İLÇENİN PEHLİVANLAR MAHALLESİ’NDEN; YAŞARE YARDIMCI, DURAY AŞKIN VE İYİ PARTİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI AYDIN YEŞİL’İN ANNELERİ, PERİHAN YEŞİL’İN KAYINVALİDESİ, MERHUM ASIM YEŞİL’İN EŞİ ZİYNETİ YEŞİL VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ VAKTİ PEHLİVANOĞLU CADDESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINADAN PEHLİVANLAR AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
CHP İl Başkanı Umut Başoğlu Çaycuma belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya…
İlçemizde kurulan 3. Batı Karadeniz Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yayınladığı mesajda şöyle dedi; …