Çaycuma Belediyesi İstasyon Mahallesiyle ilçe merkezini birbirine bağlayan Çaycuma Köprüsü’nün 06 Nisan 2012 tarihinde yıkılması sonucunda yaşamını yitiren 15 vatandaşı bir etkinlikle anıyor. Köprüden ırmağa karanfillerin atılmasıyla başlayacak anma toplantısı, 6 Nisan Anıtı’nın yanında İlçe Müftülüğünce görevlendirilen imam hatiplerce Kuran-ı Kerim okutulmasıyla devam edecek. 6 Nisan Çarşamba günü, saat 14.00’de yapılacak etkinliğe, faciada yaşamını yitirenlerin yakınları başta olmak üzere tüm Çaycuma halkı davet edildi.
Yer: 6 Nisan Anıtı Çaycuma
Tarih: 6 Nisan 2016 Çarşamba
Saat:14:00
İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, CEYLAN UZALDI, GÖKHAN VE ORHAN CEYLAN’IN ANNELERİ,…
Sizi yakın gelecekte Çaycuma’nın kalbi olacak Belediye Kompleksinde iş yeri…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı….
İLÇEMİZ KARAMUSA MAHALLESİ’NDEN, ZAFER, DERYA, UFUK VE KARAMUSA KÖYÜ ESKİ…