İLÇEMİZ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ SALİHLER MAHALLESİ’NDEN, MURAT TURPCU’NUN OĞLU, ELİF, ERDİNÇ VE EKREM TURPCU’NUN BABALARI, ERSİN ÖZKAN’IN KAYINPEDERİ, RECEP VE CEMİL BAKIROĞLU’NUN ENİŞTELERİ, BEHİYE TURPCU’NUN EŞİ ARİF TURPCU VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Gemiciler Mahallesi; Şehit Kazım Demirli Sokak…
Yeni sezon hazırlıklarını devam eden Çaycumaspor futbol takımı, Çaycuma Belediyesi…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle…