İLÇEMİZ KARAMUSA KÖYÜ’NDEN, MÜRVET, HALİME, HATİCE VE RAMAZAN GÜMÜŞKAYA’NIN ANNELERİ, MERHUM BAYRAM GÜMÜŞKAYA’NIN EŞİ PAKİZE GÜMÜŞKAYA VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12.00’DE EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ KARAMUSA KÖYÜ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLER.
İLÇENİN PERŞEMBE BELDESİ’NDEN; MERHUM YUSUF KEÇECİOĞLU’NUN OĞLU, RAMAZAN, MAHİR VE…
ŞARTNAMEYİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ