16.10.2022-PAZAR
CENAZE İLANI
İLÇENİN KORAMANLAR KÖYÜ’NDEN, PERİHAN ALİBABAOĞLU, MERAL KAYMAKYEMEZ, HATİCE BACAK, SİNAN BACAK VE İLÇEMİZ MALİ MÜŞAVİRLERİNDEN KENAN BACAK’IN ANNELERİ, RAMAZAN BACAK VE PERŞEMBE ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANI MERHUM BURHAN ALİBABAOĞLU’NUN KAYINVALİDESİ, İLYAS, ZEKİ VE KENAN ERTOP’UN TEYZELERİ, HACI NUMAN BACAK’IN EŞİ BAHRİYE BACAK VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.00’DE KORAMANLAR KÖYÜ BACIOĞLU MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GREMEDES AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediye Meclisi, Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Çaycuma Belediye…
Çaycuma Belediyesi bünyesindeki ÇAYBEL şirketi tarafından özel donanımlı 8 metreküp…
İLÇENİN TAŞÇILI KÖYÜ YUSUFHANLI MAHALLESİ’NDEN, MERHUM İZZET ÖZDEMİR’İN OĞLU NURETTİN…
İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ’NDEN, HATİCE, FİLİZ, BİRGÜL, GÖNÜL, IŞIK VE GÜNGÖR…