İLÇENİN YAKADEMİRCİLER KÖYÜ’NDEN, SABAHAT, CELİL VE HÜSEYİN ÇOKAL’IN ANNELERİ, EROL, SÜLEYMAN, CELALETTİN VE SGK ÇALIŞANLARINDAN BİROL SALTAN’IN HALALARI, MİYESSELLER CAMİİ İMAMI TACETTİN TURPCU’NUN KAYINVALİDESİ, BELEDİYEMİZ PERSONELİ YUSUF TEKİN’İN TEYZESİ, MERHUM HACI CEMİL ÇOKAL’IN EŞİ BEHİYE ÇOKAL VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.30’DA YAKADEMİRCİLER KÖYÜ UZUNLAR MAHALLESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE İKİNDİ VAKTİ YAKADEMİRCİLER MERKEZ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
“Hakkımda söylenenler bir fani için çok değerli” Çaycuma Belediye Başkanı…
FİLYOS BELDESİ’NDEN, HÜLYA, CEMİLE, AYŞE VE ZİRAAT BANKASI ÇALIŞANLARINDAN İBRAHİM…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, TEOG sınavında tüm soruları doğru…
Çaycuma Belediyesi şubat ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Kantarcı, “Sinemamıza…