Barış ve huzur getirsin

Barış ve huzur getirsin

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2018 - Perşembe | Görüntülenme Sayısı: 65 görüntüledi

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, “Başta aziz Çaycumalılar olmak üzere tüm Müslüman aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, tüm dünya insanlığına barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kantarcı mesajında, “On bir ayın sultanı ramazanı tamamlayarak, bir bayrama daha eriştik. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirip sevinç ve mutlulukları paylaştığımız bu özel günlere, Çaycuma’da, huzur ve kardeşlik ortamında girmenin sevincini yaşıyoruz. Yeni dönemde sorunlara yaklaşırken takındığı insan odaklı bakışı, demokratik anlayışı ve gelişen kurumsal yapısı ile ilçemizi her geçen gün daha da yaşanabilir hale getiren Çaycuma Belediyesi, herkese eşit ve adil davranarak, ilçemizde, huzur ve barışın gelişmesine büyük hizmet ediyor. Herkesin içinde gururla yaşayacağı bir kenti ortaya çıkararak, Çaycumalılık ruhu ve bilincinin gelişmesine de büyük hizmet ediyor. Çaycuma yalnızca altyapısı, estetik kentsel düzenlemeleri, çağdaşlığı ile değil, hoşgörülü halkı ve dayanışması ile de göz kamaştırıyor ” dedi.

HALKIMIZIN FERASETİ VE SAĞDUYUSU EN BÜYÜK UMUDUMUZDUR

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ve siyasi duruma da değinen Kantarcı, “Ülkemizde işler ne yazık ki Çaycuma’da olduğu gibi iyi gitmiyor. Ani bir kararla hızlı bir seçim ortamına giren ülkemizde ekonomik göstergeler herkesi kaygılandırıyor. Kur artışına dayalı olarak artan fiyatlar, dar gelirli halkın yaşamını her geçen gün daha da zora sokarken, yeni kriz senaryoları ortaya atılıyor. Tam da bu ortamda girilen seçim atmosferinde kendi ikbalinden başka hiçbir şeyi görmeyen gözü kara siyasetçiler toplumsal gerilimi yükseltmeye çalışıyor. Halkımızın sağduyusu ve feraseti bu gerilimin daha ileri boyutlara erişmesini engellerken, ülkemizde yeni bir döneme girmenin sancıları yaşanıyor. Halkımızın bu feraset ve sağduyusunun yeni dönemde de ülkemizin en büyük şansı olacaktır” dedi.

VARLIK İÇİNDE, ÖZGÜR BİÇİMDE YAŞANACAK BİR TÜRKİYE

Kantarcı mesajını, “Bayramdan tam bir hafta sonra ülkemiz için büyük önemi olan bir seçimi gerçekleştireceğiz. Barış ve huzur içinde geçmesini dilediğim seçimin sonuçlarıyla ülkemize ikinci bir bayram yaşatacağını ümit ediyorum. Bu doğrultuda ciddi emareler gördüğümü, halkımızın bu kez, birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket ederek varlık içinde, özgür biçimde yaşanacak bir Türkiye’yi seçeceğini düşünüyorum.  Bu duygularla başta aziz Çaycumalılar olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en iyi dileklere kutluyor, tüm dünya insanlığına barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” diyerek tamamladı.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yanlış yok, fahiş bir rakam…

Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Belediye Meclis toplantısında Yol Harcamalarına…

07.11.2019
Perşembe
Detaylar

Hundt resmen hemşehrimiz oldu

          Çaycuma Belediye Meclisinin aldığı karar…

12.11.2021
Cuma
Detaylar

FATİME KEZBAN GÜLŞEN’İN CENAZESİ

İLÇEMİZ YOLGEÇEN KÖYÜ GÜLŞENLER MAHALLESİ’NDEN, MERHUM SATILMIŞ VE ASIM GÜLŞEN’İN…

22.10.2023
Pazar
Detaylar

Temiz enerji için bir adım…

Kendi kendine yeten iklim dostu belediye olmak için yatırımlarını sürdüren…

11.08.2021
Çarşamba
Detaylar