Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclis Üyesi Fuat Kalaycı ile birlikte Çaycuma Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça’yı makamında ziyaret etti. Müdür Paça, Başkan Kantarcı’ya İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde yer alan MOBESE izleme merkezini gerdirerek bilgiler verdi. Karşılıklı görüş alışverişinden sonra Başkan Kantarcı, Müdür Paça’ya başarılar diledi.
İLÇENİN BASAT KÖYÜ’NDEN, ÖMER YANIK’IN OĞLU, MELEK, ALİ VE CENGİZ…
İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, SEMRA AYAN, BELEDİYEMİZDEN EMEKLİ SEDAT VE MERHUM…
Çaycuma Belediyesi personeline verilen Toplam Kalite Yönetimi semineri tamamlandı. Seminerin…
Çaycuma kapalı pazaryeri karşısında kurulan panayırın açılışı yapıldı. Yaz döneminde…