Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya iadeiziyarette bulundu.
Başkan Kantarcı, ziyaretten memnuniyetini ifade ederek, “İki belediye de aynı coğrafyada yer almakta ve aynı kader paylaşmakta. Filyos Vadi Bölgesinin canlanması her iki belediye açısından da önemli. Bu nedenle komşu belediyelerle işbirliği içerisinde olmayı amaçlıyoruz.” dedi.
İki başkan belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ardından, Başkan Kantarcı, Devrek Belediye Başkanını Atık Su Arıtma Tesisini gezdirdi. Tesis hakkında bilgiler alan Başkan Semerci, ziyaretin olumlu geçtiğini ifade ederek Başkan Kantarcı’ya başarılar diledi.
İLÇEMİZ AHATLI KÖYÜ GEMEÇLER MAHALLESİ’NDEN, HALİL, MEHMET VE SİYAMİ ARABACI’NIN…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, BAŞKAN KANTARCI, “SAYIN VALİMİZ BU…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Çaycumalıların yarısı yol katkı payını…
Belediyemiz, yaz aylarında, su arzında herhangi bir sorun yaşanmaması için…