Çaycuma Belediye Mezbahanesi bu yıl ilk defa vatandaşlara randevu sistemiyle ve ücretsiz kurban kesimi hizmeti verdi. İlçe Tarım Müdürlüğü ve Çaycuma Müftülüğü diyanet personeli eşliğinde, temizlik ve sağlık koşullarına uyarak kurban kesimleri gerçekleşti.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Başta Belediyemiz olmak üzere İlçe Tarım Müdürlüğü ve Diyanet personeline teşekkür ederim. Randevu sistemi izdihamı da önledi. Hemşehrilerimizin dini ve sağlıklı ortamda kesilen kurbanlarının kabulünü dilerim.” dedi.
Ana Boru Arızası Nedeniyle; Çay Mahallesi; Nihat Kantarcı Caddesi, Kemal…
İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN, MERHUM İZZET VE AZİME AKÇAY’IN OĞULLARI, MEHMET…
İLÇEMİZ YEŞİLTEPE MAHALLESİ’NDEN, MERHUM RECEP VE HAKİME BERBER’İN OĞULLARI, CEMAL…
Belediyemiz, yaz aylarında, su arzında herhangi bir sorun yaşanmaması için…