İstasyon Mahallesi sakinlerinden Hatice ve Meryem Gümüş, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya baklava ile teşekkür ziyaretinde bulundular.
Mahalle sakinleri Hatice ve Meryem Gümüş, İstasyon Mahallesi Yurt yolu bölgesindeki evlerinin 9 yıldır ulaşım yolu olmadığını Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya iletmişlerdi. Çaycuma Belediyesi gerekli incelemelerin ardından Hatice ve Meryem Gümüş’ün evlerine giden yolu açması üzerine, mahalle sakinleri Başkan Kantarcı’ya ve Belediye personeline teşekkür ziyaretinde bulundular. Ziyarette Belediye Meclis Üyeleri Cengiz Gökçe ve Volkan Yeşil de hazır bulundu.
Şebeke Hattındaki Tadilat Nedeniyle; Pehlivanlar Mahallesinin; Kültür Caddesi, İrfan Caddesi,…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’nın ilk imzacıları arasında yer aldığı, Kadıköy…
İLÇEMİZ DURSUNLAR KÖYÜ MUSLUBAŞOĞLU MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HACI KAMİL MUSLUER’İN OĞLU,…