Belediye THM Topluluğundan 23 Nisan Konseri

Belediye THM Topluluğundan 23 Nisan Konseri

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2015 - Cumartesi | Görüntülenme Sayısı: 4 görüntüledi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü dolayısıyla Çaycuma Belediyesi Türk Halk Müziği topluluğu tarafından “95. Yıl Ulusal Egemenlik” konseri verildi.

 

Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen konsere; Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, ADD Şube Başkanı Şeref Köktürk, Belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ve çok sayıda davetli katıldı. Etkinlik öncesi Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu adına konuşma yapan Ayşen Köktürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla aynı zamanda TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü kapsamında düzenlenen konsere katılanlara teşekkür ederek, çocukların bayramını ve aynı zamanda salonda bulunan davetlilerin kandilini kutladı.

 

Yapılan konuşmanın ardından Şef Ertuğrul Karabulut yönetiminde Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu tarafından türküler söylendi. Salonda bulunan davetliler tarafından da koro eşliğinde söylenen şarkılar da hep bir ağızdan söylendi. Düzenlenen program sonunda sahneye şef Ertuğrul Karabulut minikleri çağırarak kısa olarak miniklere sazlara ve solistlere yönetim verdi.

 

Etkinlik sonunda konuşma yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Türk Halk Müziği topluluğuna ve Ayşen Köktürk’e teşekkür ederek kendisine ve Şef Ertuğrul Karabulut’a çiçek takdim etti.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Hiçbir belediyede böyle bir kadro…

Çaycuma Belediye Meclisinde konuşan Belediye Başkanı Bülent Kantarcı değişik mesleklerde…

12.01.2017
Perşembe
Detaylar

Çaycuma Belediyesi’nden Sineklerle Mücadele

Çaycuma Belediyesi yaz aylarında halk sağlığını tehdit eden sivrisinekle mücadele…

29.06.2014
Pazar
Detaylar

Çaycuma Belediyesi’nden Psikolojik Destek Hizmetleri

Sosyal Belediyecilikte örnek; Çaycuma Belediyesi   Çaycuma Belediye Başkanı Bülent…

23.02.2015
Pazartesi
Detaylar

30 Ocak – 2 Şubat…

Çaycuma Belediyesi, 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında…

28.01.2020
Salı
Detaylar