Belediye THM Topluluğundan 23 Nisan Konseri

Belediye THM Topluluğundan 23 Nisan Konseri

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2015 - Cumartesi | Görüntülenme Sayısı: 96 görüntüledi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü dolayısıyla Çaycuma Belediyesi Türk Halk Müziği topluluğu tarafından “95. Yıl Ulusal Egemenlik” konseri verildi.

 

Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen konsere; Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, ADD Şube Başkanı Şeref Köktürk, Belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ve çok sayıda davetli katıldı. Etkinlik öncesi Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu adına konuşma yapan Ayşen Köktürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla aynı zamanda TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü kapsamında düzenlenen konsere katılanlara teşekkür ederek, çocukların bayramını ve aynı zamanda salonda bulunan davetlilerin kandilini kutladı.

 

Yapılan konuşmanın ardından Şef Ertuğrul Karabulut yönetiminde Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu tarafından türküler söylendi. Salonda bulunan davetliler tarafından da koro eşliğinde söylenen şarkılar da hep bir ağızdan söylendi. Düzenlenen program sonunda sahneye şef Ertuğrul Karabulut minikleri çağırarak kısa olarak miniklere sazlara ve solistlere yönetim verdi.

 

Etkinlik sonunda konuşma yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Türk Halk Müziği topluluğuna ve Ayşen Köktürk’e teşekkür ederek kendisine ve Şef Ertuğrul Karabulut’a çiçek takdim etti.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Murat YİĞİT’in Cenazesi

İlçenin Yeni Mahallesi’nden; Ferhat ve Merhume Şehriye YİĞİT’in oğulları, Berat…

29.06.2021
Salı
Detaylar

Sayın Kantarcı sosyal medya adresinden…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı sosyal medya adresinden Türkiye Belediyeler Birliğine…

20.05.2020
Çarşamba
Detaylar

Belediye Zabıta Ekibinden Kaçak Et…

Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İlçe Tarım Müdürlüğünün ortaklaşa yaptıkları…

09.07.2015
Perşembe
Detaylar

Çaycuma’da bir kent imecesi

Çaycuma Kent Konseyi, BEÜ Çaycuma Meslek Yüksek Okulu öğrencileriyle birlikte,…

18.10.2016
Salı
Detaylar