Belediye THM Topluluğundan 23 Nisan Konseri

Belediye THM Topluluğundan 23 Nisan Konseri

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2015 - Cumartesi | Görüntülenme Sayısı: 26 görüntüledi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü dolayısıyla Çaycuma Belediyesi Türk Halk Müziği topluluğu tarafından “95. Yıl Ulusal Egemenlik” konseri verildi.

 

Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen konsere; Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, ADD Şube Başkanı Şeref Köktürk, Belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ve çok sayıda davetli katıldı. Etkinlik öncesi Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu adına konuşma yapan Ayşen Köktürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla aynı zamanda TBMM’nin açılışının 95. yıldönümü kapsamında düzenlenen konsere katılanlara teşekkür ederek, çocukların bayramını ve aynı zamanda salonda bulunan davetlilerin kandilini kutladı.

 

Yapılan konuşmanın ardından Şef Ertuğrul Karabulut yönetiminde Çaycuma Belediyesi THM Topluluğu tarafından türküler söylendi. Salonda bulunan davetliler tarafından da koro eşliğinde söylenen şarkılar da hep bir ağızdan söylendi. Düzenlenen program sonunda sahneye şef Ertuğrul Karabulut minikleri çağırarak kısa olarak miniklere sazlara ve solistlere yönetim verdi.

 

Etkinlik sonunda konuşma yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Türk Halk Müziği topluluğuna ve Ayşen Köktürk’e teşekkür ederek kendisine ve Şef Ertuğrul Karabulut’a çiçek takdim etti.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Fayton yola çıktı

Çaycuma Belediyesi maden ocaklarında taşımacılık yapılan faytonlarla gezinti yapılmasını sağlayacak…

25.05.2017
Perşembe
Detaylar

Temmuz 2015 Meclis Toplantısı

OTOPARK ÜCRETLERİ OYBİRLİĞİĞLE KABUL EDİLDİ   Haziran Ayı Meclis Toplantısında…

03.07.2015
Cuma
Detaylar

Kantarcı’dan kadın çalışanlara jest

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı 8 Mart Dünya kadınlar Günü…

08.03.2017
Çarşamba
Detaylar

AHMET KAYA’NIN CENAZESİ

CELAL VE SATİYE KAYA’NIN OĞLU, FİGEN KAMİT, NURHAN YILDIZ, HÜLYA…

13.12.2021
Pazartesi
Detaylar