Çaycuma Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Toplum Merkezi üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ailelerine yönelik “Sınav Döneminde Anne ve Babalık” konulu seminer verecek. Her hafta bir mahallede Uzman Psikolog Deniz YILMAZ tarafından verilecek. Seminerin ilki Kadıoğlu köyü Dedeler ve Aydınlar mahalleleri sakinlerine Pazar günü saat 17:00’de Dedeler Camisinde gerçekleşecek. Aynı gün Çaycuma Belediyesi Toplum Merkezinin bir hizmeti olarak, belediye personeli Gıda Teknikeri Deniz TÜRKHAN tarafından “Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Nesiller” konulu ikinci seminer verilecek.
Çaycuma Çocuk Belediyesi Başkanı Nisanur Yıldırım 23 Nisan Ulusal Egemenlik…
Kendi kendine yeten iklim dostu belediye olmak için yatırımlarını sürdüren…
İLÇENİN YOLGEÇEN KÖYÜ’NDEN; ABDULLAH GÜLŞEN’İN OĞLU, ZEYNEP VE TURAN GÜLŞEN’İN…