Çaycuma’da Nihat Kantarcı ve Atatürk Bulvarı alt yapı çalışmalarının ardından yeni baştan yapılmaya başlandı. Bulvarlar bisiklet ve yaya yolunun yanı sıra kompozit görme engelli yürüyüş yolu ile daha modern hale geliyor. Genişleyen yaya bölgeleri beton ve ahşap kent mobilyalarıyla güzelleşecek.
Konu hakkında açıklama yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Şu an çalışmalar nedeniyle verdiğimiz ve vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı halkımızdan özür diler, sabırları için de şimdiden teşekkür ederiz. Bu çalışmalar tamamlandığında Atatürk Bulvarı ve Nihat Kantarcı Caddesi Çaycuma’ya yakışır daha modern bir hale gelecek.” dedi.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Anneler Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Annelerin…
İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM HALİL VE RAHİME YİĞİT’İN KIZLARI, HÜLYA…
İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, CELAL VE MERHUME MUHSİNE ÇİL’İN OĞULLARI, MERHUME…
İLÇEMİZ İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MEHMET ÇARŞANBALI’NIN OĞLU, YÜKSEL ÖZYURT VE…