Çaycuma Belediye Bandosu Start Veriyor

Çaycuma Belediye Bandosu Start Veriyor

Yayınlanma Tarihi: 26.09.2014 - Cuma | Görüntülenme Sayısı: 47 görüntüledi

KANTARCI; “Bandomuz Çaycuma’ya hayırlı ve uğurlu olsun.”

Yeni kurulan ve tüm hazırlıklarını tamamlayan Çaycuma Belediye Bandosu, ilk gösterisini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama törenlerinde sunacak.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın seçim sürecinde vermiş olduğu bir vaadi daha gerçekleşiyor. Başkan Kantarcı’nın göreve gelmesiyle oluşturulan şef Hamza Başören yönetimindeki Çaycuma Belediye Bandosu, hazırlık çalışmalarını tamamladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama törenlerine ilk kez katılacak olan Belediye Bandosu’nun hazırlık döneminde Devrek Belediye Bandosu kurucusu, şefi ve öğreticisi Süreyya Akkaş da destek oldu.

Konu hakkında açıklama yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Belediye çalışanlarımızı müziğe teşvik etmek ve önemli günlerde gösteri için Belediye Bandosu oluşturuldu. Müzisyen kardeşlerimize Belediye Bandosunda görev verildi. Bu kardeşlerimize nota eğitimi de verildi. Devrek Belediye Bandosu kurucusu, şefi ve öğreticisi Süreyya Akkaş’a da verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum. Artık Çaycuma’nın tüm törenlerde görev alacak bir bando takımı var. Bandomuz Çaycuma’ya hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Kasım 2021 Meclis Gündemi

28.10.2021
Perşembe
Detaylar

FATMA TURPCU’NUN CENAZESİ

İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, YILMAZ TURPCU VE LEYLA YILDIRIM’IN ANNELERİ, ALAATTİN,…

14.05.2024
Salı
Detaylar

Çaycuma Belediyesinden Halk Müziği Konseri

Çaycuma Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu’nun “Sazımız sözümüz türkülerimiz” adlı…

29.06.2014
Pazar
Detaylar

Park et, devam et!

Park et, devam et! Çaycuma Belediyesi “Bisiklet kenti” unvanının pekiştirecek…

17.08.2022
Çarşamba
Detaylar