Çaycuma Belediyesi hizmet binasının yer tespiti için Anket Sandığı kurdu. “Çaycuma Belediye Binası için nereyi önerirsiniz?” sorusuna “İnşaatı duran bina, Sosyal Bina, yeni bir alana yeni bina ve mevcut bina” seçeneği yer aldı. Vatandaşlarca yoğun ilgi gösterilen anket sandığı memnuniyetle karşılandı. Belediye önüne Anket Sandığı koyarak vatandaşların eğilimini araştıran Çaycuma Belediyesi bu sandığı belirli günlerde mahallelerde de gezdirerek geniş katılım sağlamayı hedefliyor.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Belediye hizmetlerinde ben yaptım oldu, mantığıyla karar verilmeyecek. Önemli kararları halkımızla birlikte vereceğiz. Gerek internet üzerinden anketle, gerekse Belediye önüne koyacağımız anket sandığı ile halkımızın eğilimi belirlenecek. Bu eğilimler Belediye Meclisinde görüşülecek ve nihai kararı meclisimiz alacaktır.” dedi.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı 3 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle…
Çaycuma Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belde Belediyelere geçici işçi…
Çaycuma’da, tekerlekli sandalye ve akülü araç bağışları devam ediyor. …
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Babalar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Fedakârlığın,…