Belediyemizin düzenlediği Maske Orkestra konserine büyük ilgi gösteren hemşehrilerimiz söylenen şarkılara eşlik ederek yeni yıla yeni umutlarla girdi. Şenan Kerçin, Arda Öztürk, Batuhan Birkan, Emre Demirhan, Mustafa Şeker, Burak Yeğen ve Semih Ercan’dan oluşan Maske Orkestra, solistleri Hatice Yıldız’ın sesiyle birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Türk Sanat Müziği Topluluğumuzun başkanı Hamza Başören ile belediyemiz çalışanı Sibel Erdem Dilsiz’in ikişer şarkı ile sahneye çıktığı konseri Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı da izledi. Saatlerin 24.00’ü gösterdiği sırada havai fişek gösterisi de yapılan konserin sonunda Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Maske Orkestra’ya teşekkür ederek bir buket çiçek sundu.
İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN, MERHUME HAYRİYE VE MERHUM HİDAYET SESVER’İN OĞULLARI,…
İLÇEMİZ YENİ MAHALLESİ’NDEN, MERHUM MUHAMMET, MERHUM İSMAİL HAKKI YİRMİBEŞCİK VE…
CHP İl Başkanı Umut Başoğlu Çaycuma belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya…