Kantarcı personelin yeni yılını kutladı

Kantarcı personelin yeni yılını kutladı

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2022 - Pazartesi | Görüntülenme Sayısı: 207 görüntüledi
Çaycuma Belediyesi personeli ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, yeni yılını kutladığı personele, “Belediyemizin başarısı sizin emeğiniz sayesinde, kendinizle övünebilirsiniz” dedi.
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı belediye personeli ile bir araya gelerek, tüm çalışanların yeni yılını kutladı. Belediyenin 7. katındaki konferans salonunda gerçekleşen toplantıya belediye daire amirlerinin yanı sıra çok sayıda çalışan da katıldı. Başkan Kantarcı maske, mesafe, temizlik uyarısı da yaptığı konuşmasında, “Belediyemizin başarısı sizin emeğiniz sayesinde, kendinizle övünebilirsiniz” dedi.
GELECEĞE YÖNELİK HEDEFLER KOYUN
Yeni yıl nedeniyle böyle bir buluşma yaptıklarını söyleyen Başkan Kantarcı, “Takvim, insan tarafından yapılmış bir şey. Gerçekte zaman kesintisiz şekilde akıyor, onun ayı, yılı yok. Ancak yılbaşılar yine de önemli. İyisiyle, kötüsüyle bir yıl tamamlanıyor ve yenisi başlıyor. Ben böylesi zamanlarda kendi şahsi yaşantınızı, ailevi yaşantınızı, iş yaşantınızı, sosyal yaşantınızı değerlendirmenizi, hatta mümkünse bir kenara not almanızı tavsiye ederim. Geçmişe bakıp bir durum tespiti yaparak geleceğe yönelik hedefler koymanın, gelecekle ilgili birtakım beklentileri belirlemenin faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.
ÇAYCUMA BELEDİYESİ ÇOK İYİ BİR YOLDA İLERLİYOR
Başkan kantarcı sözlerini, “2014’te göreve başladık ve bu geçen zaman içinde sizlerin emekleriyle, gayretleriyle, çalışmasıyla Çaycuma’yı bambaşka bir hale getirdik. Şu anda karşımda muhteşem bir tablo var. Kendinizle övünebilirsiniz. Bütün eksiklerimize, noksanlarımıza, eleştirilerimize rağmen etrafa baktığımızda, dünyaya baktığımızda Çaycuma Belediyesi çok iyi bir yolda gidiyor. Yeni yılınızı kutlamak istiyorum bu yılın hepimiz için sağlık, esenlik ve mutluluk getirmesini diliyorum” diyerek sürdürdü.
YAPTIĞINIZ İŞLERDEN KEYİF ALIN VE BUNLARI DA ETRAFINIZLA PAYLAŞIN
2021 içinde kurumlaşma yolunda önemli adımlar atıldığını söyleyen Başkan Kantarcı, “Toptan kalite yönetimine geçmek için yaptığımız çalışmalarla, çalışma sistemimizi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde düzenleme faaliyetleri ciddi bir şekilde zamanımızı aldı. İşte bu edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizlerden daha dikkatli, daha özenli ve bir önceki yıldan daha gayretli ve başarılı olmanızı bekliyorum. Birbirinizi sevmenizi saymanızı, birbirinizle iyi ilişkiler kurmanızı istiyorum. Yaptığınız işlerden keyif alın ve bunları da etrafınızla paylaşın istiyorum” dedi.
VATANDAŞLARLA YÜZ YÜZE TEMASI OLAN ÇALIŞANLARIMIZIN ÇOK DİKKAT ETMESİ GEREKİYOR
Pandemi konusunda da uyarılar yapan Başkan Kantarcı, “Belediye halkın hizmetinde olan bir yer. Bu nedenle çoğunuzun halkla ilişkisi var. Hem halk sağlığı hem de kendi sağlığınız açısından bugüne kadar önemli bir şey yaşamadık ama bundan sonrası için çok dikkatli olmamız lazım. Özellikle sizden istirham ediyorum bu mesafe ve maske konusuna kesinlikle riayet edin. Bu konu son derece hassas, bir kere daha bunu yeni yıl itibari ile sizlere hatırlatmak istiyorum. Özellikle yüz yüze vatandaşlarla teması olan çalışanlarımızın çok dikkat etmesi lazım” şeklinde ifadelerle konuşmasına devam etti.
ÇAYCUMA İÇİN YENİ YILDA DA AŞKLA, ŞEVKLE ÇALIŞMAYA DAVET EDİYORUM
Kantarcı sözlerini, “Ben sizleri kutluyorum, sevdiklerinizle ailenizle, çevrenizle birlikte sağlık içinde nice yıllar diliyorum. Ve daha iyi bir Çaycuma için yeni yılda da aşkla, şevkle çalışmaya davet ediyorum. Hepinizi kucaklıyorum” diyerek tamamladı.
İlginizi Çekebilecek Yazılar

BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN

ÇAYCUMA BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞU TARAFINDAN, 30 MART ÇARŞAMBA…

29.03.2022
Salı
Detaylar

BAŞKAN KANTARCI, “SAYIN VALİMİZ BU…

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, BAŞKAN KANTARCI, “SAYIN VALİMİZ BU…

03.11.2018
Cumartesi
Detaylar

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; Şahnalar…

11.07.2023
Salı
Detaylar

Devlet, tüm çalışmalarını kendi organları…

Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü…

14.07.2021
Çarşamba
Detaylar