Çaycuma Kent Konseyi tarafından, Çaycuma Belediyesi’nin katkılarıyla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, çocuklara özel bir etkinlik düzenlendi. İlçe merkezinde düzenlenen etkinliğe çok sayıda çocuk katıldı. Çeşitli etkinlik ve oyunların sergilendiği etkinlikte çocuklara pamuk şekeri dağıtıldı. Belediye Bandosu çocuklara özel konser verdi. Belediye Başkanı Bülent Kantarcı da çocuklara kitap hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Atatürk’ün ölümünün 79. yılı nedeniyle…
İLÇENİN KIZILBEL KÖYÜ’NDEN; İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MEVLÜT MOSMOS’UN BABAANNESİ, MERHUM İLYAS…
Çaycuma Belediyesi ekiplerince, Uğur Mumcu Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başlandı….