Uyarı yapılmasına rağmen eksikliklerini gidermeyen işletmelere cezai işlem.
Çaycuma Belediyesi Zabıta Komiserliğine bağlı ekip tarafından fırın işletmeleri denetlenerek toplam 10 bin 450 TL para cezası kesildi. 11 Ekmek fırını ile 2 simit fırınını denetleyen Zabıta ekipleri uyarı yapılmasına rağmen eksikliklerini gidermeyen işletmeleri tespit ederek cezai işlem uyguladı.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, halkın sağlıklı ürün yemesi için bu tür denetimlerin devam edeceğini ifade ederek, fırın işletmecilerini daha düzenli ve özverili çalışmaya davet etti.
İLÇEMİZ YUKARIDERE KÖYÜ’NDEN, AHMET VE ZAFER ACAR’IN ANNELERİ, MEHMET ACAR’IN…
Milletimizin esin kaynağı Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Çanakkale…
Şebeke hattındaki tadilat nedeniyle; Yeni mahallenin; Şehit İzzet Demircan Caddesi,…