Çaycuma Belediyesi Kent Bilgi Sistemi kapsamında ulusal adres veri tabanı uyum işlemlerine yönelik çalışmalar başlattı.
Çaycuma Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ilçede Çay Mahallesi sınırları içerisinde Kent Bilgi Sistemi kapsamında ulusal adres veri tabanı uyum işlemlerine yönelik çalışmalar başlattı. Bu çalışmalar sırasında arazide numarataj bilgilerinin toplanması, binaların fotoğraflarının çekilmesi ve benzeri çalışmalar yapılacağından vatandaşların, üzerinde Belediye tarafından hazırlanmış yaka kartı bulunan ilgili personellere yardımcı olmaları istenmekte.
İLÇEMİZ ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM YAŞARE VE YUSUF ARLAN’IN OĞULLARI, OGÜL…
İlçe Sağlık Müdürlüğünden Aşırı yağış sonrası oluşan balçık ve çamurun…
İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİ’NDEN; MERHUM RAHMİ YURTBAY VE MAHMUT ALAGÖZ’ÜN TORUNLARI,…
Çaycuma’da peş peşe iki fuar birden açılıyor. Batı Karadeniz Gıda…