Çaycuma Belediyesi ilçe merkezinden İp Kamera ile canlı yayına başladı. Cumhuriyet (Çarşı) meydanını gösteren canlı yayın Belediyenin internet sitesinden yayınlanmaya başladı. Konu hakkında açıklama yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, ilçede canlı yayın kameralarının ilkini kurduklarını, ilerleyen dönemlerde farklı yerlere bu kameralardan kurarak vatandaşların Çaycuma’yı canlı izleyebileceklerini ifade etti.
İLÇEMİZ GÜDÜLLÜ KÖYÜ’NDEN, SELMA, SAADET, RECEP VE HASAN ÜNAL’IN ANNELERİ,…
İLÇENİN ÇAY MAHALLESİNDEN; MERHUM ADİL VE MERHUME HAYRİYE İNCEGÜL’ÜN OĞLU,…
“Demek, normal insanların da heykeli yapılıyormuş” Çaycuma Belediye Başkanı Bülent…
ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE; GEMİCİLER MAHALLESİ; KABUKLAR MEVKİİ VE YURTBAY…