Zonguldak Süper Amatör Ligde mücadele eden Çaycumaspor yöneticileri Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı makamında ziyaret etti. Çaycumaspor Başkanı Şevki Özcan, Asbaşkan Deniz Atmaca, Başkan Yardımcıları Korhan Uzaldı, Bünyamin Bostancı ve Şeref Köktürk ile Basın Sözcüsü Sezai Bilici’den oluşan Çaycumaspor yöneticileri Başkan Kantarcı ile görüş alışverişinde bulundu. Başkan Kantarcı yeni yönetime ve Çaycumaspora başarılar diledi.
İLÇENİN DEREKÖLER KÖYÜN’DEN; MERHUM SAİT VE GÜLSÜM’ÜN OĞLU, NAHİDE MİYANYEDİ’NİN…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı kadın çalışanlarına verdiği öğle yemeğinde, “Biz…
İLÇENİN DEREKÖSELER KÖYÜ’NDEN, VELİME AYÇELEBİ, AYŞE DERİN, HALİME ALBUZ, ZEKİ…