İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN, MERHUM AHMET VE HACER YİĞİT’İN OĞULLARI, ADİLE, ENGİN VE CENGİZ YİĞİT’İN BABALARI, SELEN, KEREMCEM, BUĞRA, AYLİN VE SARA’NIN DEDELERİ, ZAHİRE YİĞİT’İN EŞİ SEKA’DAN EMEKLİ CEMAL YİĞİT (PARLAK CEMAL) VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 11.30’DA ARZUM SİTESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ SEKA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ALİ KÖYÜ HATİPOĞLU MAHALLESİ AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası nedeniyle;…
16 Kasım tarihlerinde İstanbul ilinde yapılan Vodafone İstanbul maratonuna katılan…
Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, 6 Nisan 2012’de meydana gelen ve…
İLÇENİN İSTASYON MAHALLESİNDEN; MERHUM MEHMET VE HAYRİYE GEDİK’İN OĞULLARI. AYTEN,…