İLÇENİN YENİ MAHALLESİ’NDEN, BAŞ MADENCİ MERHUM NEVZAT VE FATİME GÜLŞEN’İN OĞULLARI, SEVİM VE NURAY GÜLŞEN’İN KAYINPEDERİ VE SERHAN ŞENTÜRK’ÜN KAYINPEDERİ, ASIM GÜLŞEN’İN AĞABEYİ, ALEV ENVER VE ULAŞ GÜLŞEN’İN AMCALARI, ÖZLEM ŞENTÜRK, KEREM CAN VE GÜRAY GÜLŞEN’İN BABALARI, BEHİCE GÜLŞEN’İN EŞİ SATILMIŞ GÜLŞEN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 10.00’DA 52 EVLER SİTESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KURAN VE ÖĞLE VAKTİ YOLGEÇEN KÖYÜ GÜLŞENLER MAHALLESİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü…
Pazaryerinin etrafını çelik bariyerlerle kapatan Çaycuma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri…
Birinci: Soner Akçam-Mimar, Emrah Bal-Mimar ve Ahmet İlyas Sözeri-Yüksek Mimar’dan…