İLÇENİN ÇAY MAHALLESİ’NDEN; ATİLLA, ATAY VE AKIN SAĞTEKİN’İN ANNELERİ, ŞENGÜL ÜNSAL, HARİKA DIRBALI VE HATİCE ÜNVER’İN YENGELERİ, MERHUM SADIK SAĞTEKİN’İN EŞİ CEVAHİR SAĞTEKİN VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 14.30’DA NİHAT KANTARCI CADDESİ’NDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE OKUNACAK KUR’AN VE İKİNDİ VAKTİ MERKEZ YENİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.
DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜ İLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediye Meclisi haziran ayı olağan toplantısı yapıldı. Belediye Meclisi…
İLÇEMİZ YAKADEMİRCİLER KÖYÜ’NDEN, MERHUM HÜSEYİN UZUN’UN OĞLU, HATİCE VE EYÜP…
Kendi kendine yeten iklim dostu belediye olmak için yatırımlarını sürdüren…