Çaycuma Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Enaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğiyle düzenlenen ekonomi üzerine söyleşi programına konuşmacı olarak ünlü ekonomist Prof. Dr. Deniz Gökçe katılacak. Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde 12.02.2015 tarihinde saat 18:00’de başlayacak olan söyleşi programına tüm vatandaşlar davet edildi.
Söyleşi programının konusu ise şu şekilde; Zonguldak-Bartın-Karabük ekseninde ekonomi ve Filyos Projesinin geleceği, Dünyada ve Türkiye ekonomisinde neler oluyor? Ekonomide Yeni Dünya Düzeni, Rekabet, Değişen Dünya ve Türk Ekonomisi, İstihdam, Ortadoğu’daki Siyasal Krizin Etkileri.
Her ne kadar Salnamelerde Çaycuma’nın 1303/1883 tarihinde “Çarşamba Divanı” adıyla…
“İnsanlar birbirileriyle olan ilişkilerini, doğaya yaklaşımlarını, toplumsal olay ve olgulara…
İLÇEMİZ YEŞİLYURT KÖYÜ’NDEN, FAHRİYE, EMİNE, HAYRİYE, SABAHATTİN VE CEMALETTİN KARA’NIN…