Emekli olan on Çaycuma Belediyesi personeline Belediye Başkanı Bülent Kantarcı hizmetlerinden dolayı plaket vererek emeklilik hayatlarında sağlık ve mutluluklar diledi. Belediye Meclis Toplantısında gerçekleşen plaket töreninde emekli olan Şahin Bostancı, Nedim Arslan, Şefika İslamoğlu, Şevki Çıtak, Halil Helvacı, Haydar Torlakcık, Mevlüt Çelebi, İbrahim Çınar, Ahmet Oral ve Kazım Çıtak’a plaketleri verildi.
İLÇEMİZ DERELİ KÖYÜ’NDEN, MERHUM HAYRULLAH TURPCU’NUN OĞLU, SEVDA, MEVLÜT VE…
Çaycumalı genç milli sporcular Ozan Arifoğlu ve Onur Karakabak Çaycuma’da…
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, muharrem ayı nedeniyle aşure dağıttı….