Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı meclis toplantısında, Belediye olarak Filyos Balıkçı Barınağının ihalesine girdiklerini ve ihaleyi aldıklarını açıkladı. Başkan Kantarcı, Filyos Balıkçı Barınağının daha işlevsel hale getireceklerini ifade ederek artık Çaycuma’nın limanı da olduğunu ifade etti.
Çaycuma Belediyesi tarafından alınan, yaz aylarında su sporları da yapılmasına müsait olan balıkçı barınağına soğuk hava deposu ile tesis yapılması planlanıyor.
4. Çaycuma Günü etkinlikleri kapsamında yerel sanatçılar konseri yapıldı. Çaycuma…
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ DR. SEDA TAPDIK’IN MODERATÖRLÜĞÜNDE; “KADINA…
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Borudaki Tadilat nedeniyle; Yeni…