ÇAYDEĞİRMENİ BELDESİ SAKİNLERİNDEN, İLKER VE SONER USLUBAŞ’IN BABALARI, NEZAHAT USLUBAŞ’IN EŞİ, ÖNCEKİ DÖNEM ÇAYDEĞİRMENİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN ENVER USLUBAŞ VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 16.00’DA ÇAYDEĞİRMENİ İSMETPAŞA MAHALLESİ FABRİKA SOKAK’TAKİ EVİNDEN ALINIP, ÇAYDEĞİRMENİ MERKEZ CAMİSİNDE İKİNDİ VAKTİ KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN DEFNEDİLECEKTİR. DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.
BELEDİYEMİZ MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLER.
Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, şubat ayı olağan meclis toplantısında,…
PERŞEMBE BELDESİ HACIKADI MAHALLESİ’NDEN, MERHUM EYÜP ÖZYURT’UN OĞLU, MUSTAFA, MÜRTECA,…
İ L A N ÇAYCUMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN …
Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünden Ana Boru Arızası Nedeniyle; İstasyon…